Nabłyszczanie włosów, produkty do nabłyszczania włosów | Progline.pl

Nabłyszczanie

Nabłyszczanie włosów – sposób na wydobycie blasku

Piękne, lśniące włosy dodają pewności siebie i przykuwają wzrok. Z problemem matowych, osłabionych pasm doskonale poradzą sobie kosmetyki do nabłyszczania włosów. Ich lekka formuła nie obciąży fryzury, ale sprawi, że nabierze blasku i zdrowego wyglądu.

Czytaj więcej

Jednym z najskuteczniejszych produktów okazuje się spray nabłyszczający do włosów, dzięki któremu kosmyki staną się jedwabiste w dotyku. Ten wyjątkowy kosmetyk znajduje się w naszej ofercie. W jego składzie znajdują się aktywne substancje, delikatnie otulające włosy rozświetlającą powłoką i wnikające w głąb łusek. Z takich właściwości znana jest choćby Phytokeratin™ – roślinna alternatywa keratyny, czyli podstawowego budulca włosów. Odpowiada za ich kondycję, odporność na złamania i ogranicza negatywny wpływ czynników zewnętrznych. To dzięki niej pasma lśnią, a każdy włos jest sprężysty.

Natychmiastowe odżywienie i nabłyszczenie

Nabłyszczający spray do włosów jest też niezwykle łatwy w użyciu. Wystarczy nanieść na pasma delikatną mgiełkę, która pomoże zdyscyplinować i odżywić kosmyki. Podczas tego przyjemnego rytuału włosy nabiorą miękkości, sprężystości, a także pięknego, relaksującego zapachu. Produkt jest również wydajny – wystarczy kilka otulających porcji na suche włosy, by uzyskać oczekiwany efekt.

Nabłyszczanie włosów za pomocą tego typu kosmetyków okazuje się długotrwałe. Włosy po aplikacji można stylizować, ponieważ preparat nie plącze pasm. Najlepiej sprawdzi się jako zwieńczenie stylizacji.

Dobry skład kosmetyków nabłyszczających włosy

W naszym sklepie znajdują się wyłącznie sprawdzone, dobre jakościowo kosmetyki do nabłyszczania włosów. Ich wysoka jakość wynika z zastosowania kontrolowanych, pozyskiwanych nowoczesnymi metodami substancji, takich jak wspomniana fitokeratyna. Pozostałe składniki uzupełniają formułę, chroniąc włosy przed wysuszaniem, łamaniem czy elektryzowaniem. Przygotowaliśmy produkty stworzone przez uznane marki, dbające o komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo wytwarzanych kosmetyków.

Spray nabłyszczający włosy uchroni też końcówki przed uszkodzeniami. Dodającą połysku mgiełkę można aplikować na całą długość pasm. Dzięki temu staną się one elastyczniejsze, a co za tym idzie – mniej podatne na złamania. Ten niepozorny, delikatny kosmetyk stanowi doskonałe uzupełnienie kompleksowej regeneracji włosów. Pomoże utrzymać efekty innych zabiegów pielęgnacyjnych i zabezpieczy włosy przed negatywnym działaniem chłodu, gorąca czy wilgoci.

To wszystko sprawia, że spray nabłyszczający do włosów sprawdzi się w każdej sytuacji. Okaże się pomocny dla osób, które nie mają czasu lub ochoty przeznaczać dużo czasu na skomplikowaną pielęgnację. Pozwoli w szybki, prosty i efektywny sposób zadbać o ich dobrą kondycję.

Zachęcamy do poznania wszystkich zalet kosmetyków nabłyszczających i składania zamówień.

Wyświetlanie jednego wyniku

  • Shine Air, Spray nabłyszczający włosy, 250ml

    64,90  brutto
    Czytaj dalej
0