PĘSETY

W ofercie naszego sklepu znajdują się różnorodne, profesjonalne pęsety kosmetyczne, które ułatwią przeprowadzenie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Jednym z najpopularniejszych modeli jest pinseta skośna, wykorzystywana jako narzędzie do regulacji brwi, usuwania drobnych, niepożądanych włosków z twarzy czy ciała. Równie funkcjonalne okazuje się model o spiczasto – skośnym kształcie. Dzięki nim można z łatwością i dużą precyzją dotrzeć do trudno dostępnych miejsc.

Czytaj więcej

Profesjonalna pęseta dla wygody codziennej pielęgnacji

Ergonomiczny kształt naszych pęsetek ułatwi precyzyjne chwytanie mikroskopijnych elementów, co pozwoli na skuteczne i szybkie działanie. Profesjonalna pęseta kosmetyczna pomoże znacznie obniżyć  ból podczas wyrywania włosków oraz tym samym przyczyni się do komfortu podczas zabiegu. Rączki naszych pęsetek są optymalnie wyprofilowane, a w związku z tym również niezwykle wygodne. W kolekcji naszego sklepu odkryjesz między innymi modele z komfortowymi dziurami, dzięki którym ruchy stają się jeszcze bardziej precyzyjne. W osiągnięciu precyzyjnego chwytu pomogą również modele, takie jak pęseta z karbowaną, antypoślizgową rączką.

Bezpieczne tworzywa i wysoka jakość wykonania dla zdrowej, pięknej skóry

Nasze pęsety kosmetyczne wykonane są z nowoczesnych i w pełni bezpiecznych dla delikatnej skóry tworzyw. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje stal chirurgiczna – materiał znany ze swoich antyseptycznych właściwości oraz dużej odporności na czynniki atmosferyczne. Dobrej klasy materiału sprawiają też, że wybrane przez nas modele przez długi czas będą doskonale spełniać swoje zadanie. Przygotowane przez nas akcesoria wyróżniają się również stylowym wyglądem, dzięki czemu zabiegi pielęgnacyjne staną się jeszcze bardziej przyjemne. W ofercie naszego sklepu mamy zarówno klasyczne pęsety o metalicznym, srebrnym kolorze, jak i akcesoria w eleganckiej, głębokiej czerni.

Zapraszamy do poznania pełnej oferty sklepu PROGLINE i wyboru idealnej pęsety kosmetycznej.

  

Wyświetlanie 1–9 z 18 wyników

0