Dla leworęcznych

Funkcjonowanie zakładu fryzjerskiego bez profesjonalnych narzędzi jest praktycznie niemożliwe. Tylko wysokiej klasy akcesoria pozwalają wykonać stylizacje spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów, sprawiając jednocześnie, że będą oni chętnie wracali do Twojego salonu.

Czytaj więcej

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie dla leworęcznych

Do narzędzi przesądzających praktycznie o formie całej fryzury należą bez wątpienia nożyczki. To one stanowią główny atrybut wysoko wyspecjalizowanego fryzjera, zmieniającego stylizacje wielu osób nie do poznania, poprawiając jednocześnie ich zewnętrzny wizerunek. Nic więc dziwnego, że starannie dopasowane profesjonalne nożyczki fryzjerskie to klucz do sukcesu w każdym salonie.

Dlatego nasza firma, dostrzegając kluczową rolę akcesoriów stosowanych podczas tworzenia stylizacji, postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom zawodowych fryzjerów wyprodukować  rozmaite rodzaje wysoko wyspecjalizowanych nożyczek. Dzięki nim szybko i sprawnie wykonasz najmodniejsze fryzury, a klienci poczują się pewnie w Twoich rękach.

W naszej ofercie znajdziesz specjalistyczne modele leworęczne, które zostały stworzone  z myślą o osobach posługujących się głównie lewą ręką, co zapewnia im dokładniejsze i szybsze wykonywanie czynności stylizacyjnych.

Solidne i wytrzymałe nożyczki fryzjerskie leworęczne

Tym, co charakteryzuje dostępne u nas modele nożyczek to fakt, że zostały one stworzone z miłości do elegancji oraz mistrzowskiej precyzji. W naszym sklepie można kupić nożyczki leworęczne wykonane wyłącznie z wysokiej klasy stali chirurgicznej o ponadprzeciętnych parametrach.

Modele te cechuje odporność na rdzewienie i uszkodzenia mechaniczne, takie jak odkształcenia, pęknięcia oraz wyszczerbienia.

Ponadprzeciętną trwałość zapewniają również powłoki tytanowe pokrywające nożyczki fryzjerskie leworęczne, które skutecznie zabezpieczają przed alergią na nikiel. Z kolei ostre krawędzie tnące gwarantują maksymalną precyzję oraz łatwość cięcia w każdych warunkach.

Ergonomiczny kształt każdego z modeli sprawia, że w łatwy sposób dopasowują się do budowy anatomicznej dłoni, gwarantując gładkie i równie cięcie w różnych kierunkach. Natomiast wyprofilowane oczka nożyczek zapobiegają ich niekontrolowanemu wyślizgnięciu się, pozwalając na wykonywanie zdecydowanych oraz pewnych ruchów podczas strzyżenia.

Tworząc każdy model, staraliśmy się, aby dostępne w naszej ofercie nożyczki fryzjerskie dla leworęcznych były nie tylko funkcjonalne, lecz również miały piękny, estetyczny wygląd. Designerski kształt i modna kolorystyka sprawiają, że Twoi klienci poczują się wyjątkowo w Twoim salonie, a Ty będziesz z satysfakcją tworzyć nietuzinkowe realizacje.

  

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

0