BRZYTWY ORAZ NOŻE CHIŃSKIE

Brzytwy fryzjerskie to wyjątkowe narzędzia, które mogą odmienić pracę w Twoim salonie. Doskonale sprawdzają się zarówno we fryzjerstwie damskim, jak i męskim. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju noże chińskie, brzytwy barberskie oraz ostrza do noża chińskiego. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Czytaj więcej

Brzytwy fryzjerskie o szerokim zastosowaniu

Odpowiednie brzytwy fryzjerskie bardzo dobrze sprawdzają się przy cieniowaniu grubych i ciężkich włosów. Warto sięgać po nie przy wszelkich pracach wykończeniowych związanych z fryzurą. Co więcej, brzytwa fryzjerska pozwala na precyzyjne zgolenie włosów. W ostatnim czasie z tym klasycznym narzędziem można spotkać się w także w salonach barberskich, zajmujących się głównie strzyżeniem męskiego zarostu. Dzięki nim brzytwa powróciła do użytku w wielkim stylu. Obecnie cieszy się uznaniem zarówno klientów, jak i samych fryzjerów. Barberzy wykorzystują ją do stylizacji zarostu, a czasami również fryzur. Podkreślamy, że brzytwy dostępne w sklepie PROGLINE to produkty wykonywane ręcznie, co wpływa na wyjątkową jakość ich użytkowania oraz unikatowy wygląd.

Noże i brzytwy o przemyślanym designie

Wszystkie brzytwy do golenia oraz noże chińskie obecne w naszym asortymencie zostały optymalnie wyprofilowane zgodnie z zasadami ergonomii. Cechuje je także lekkość oraz wygoda użytkowania. Dzięki temu wygodnie leżą w dłoni, czyniąc korzystanie z nich czystą przyjemnością. Narzędzia PROGLINE, takie jak brzytwa barberska nie męczą też ręki nawet po kilku godzinach pracy. Ponadto zadbaliśmy o wyjątkowy design narzędzi, który zaspokoi gusta osób ceniących estetyczne, efektowne rozwiązania. Możesz wybrać wariant wykonany w całości ze stali, jednak szczególnie oryginalnie wypada drewniana brzytwa. Podpowiadamy, że wszelkie nietypowe rozwiązania sprawiają, że wnętrze wypada o wiele ciekawiej, przez co są coraz bardziej pożądane przez barber shopy.

Nóż chiński do salonu fryzjerskiego

Ciekawa odmiana brzytwy to nóż chiński. W tym przypadku ostrze zostało wbudowane w rączkę, tworząc sztywną konstrukcję. Wpływa to na pewny chwyt oraz zwiększa wygodę pracy. Nóż posiada również w przeciwieństwie do klasycznej, składanej brzytwy, wygodny otwór na palec przypominający ten znajdujący się nożyczkach. Poza cieniowaniem włosów pozwala na podgalanie i degażowanie. To narzędzia cieszące się coraz większą popularnością wśród fryzjerów czy barberów.

Narzędzia wykonane z bezpiecznych materiałów

Brzytwy i noże wykonano z nierdzewnej stali chirurgicznej, która jest bezpieczna w użytkowaniu oraz dezynfekcji. To trwały, bardzo odporny na uszkodzenia materiał. Dodatkowo brzytwa na żyletki, które można wymieniać, sprzyja zachowaniu najwyższego poziomu higieny. Sama wymiana ostrza okazuje się bardzo łatwa i nie zajmuje wiele czasu. W naszym asortymencie znajdziesz zestawy ostrzy do noży chińskich – uniwersalne, w wygodnym opakowaniu umożliwiające bezpieczną wymianę. Ponadto każda brzytwa do golenia lub nóż to zakup na lata oraz prawdziwa chluba salonu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat produktów PROGLINE, skontaktuj się z nami! ​​​​​​​

  

Wyświetlanie 1–9 z 11 wyników

0